Blog szkółkarski

W celu wyszukania konkretnego działu, wybierz interesującą Cię kategorię z listy widocznej po lewej stronie.

Oferta specjalna na 30-lecie firmy: dojrzałe krzewy jagody kamczackiej

Szanowni Państwo, w tym roku obchodzimy 30-lecie istnienia naszej firmy.

Z tej okazji mamy dla Państwa ofertę jakiej jeszcze nie było w całej naszej historii.
W ciągu tych 30 lat nasza marka rozwijała się, rozkwitała oraz zrodziła liczne plony naszej ciężkiej pracy. Po wszystkich tych latach możemy śmiało powiedzieć, że osiągnęliśmy pewną dojrzałość w tej trudnej i wymagającej branży, jaką jest szkółkarstwo. Dzisiaj z tej właśnie okazji mamy dla Państwa wyjątkową ofertę!

Z dniem dzisiejszym ogłaszamy sprzedaż pięknych, dorosłych krzewów jagody kamczackiej, pochodzących z 3-letniej nawadnianej oraz nawożonej komputerowo plantacji, w superniskiej cenie:

  • 12 zł za krzew przy zakupach hurtowych
  • 15 zł za krzew przy zakupach detalicznych

Sadzonki osiągnęły już swój największy potencjał owocowania, co oznacza, że plon z jednego krzaka pozwala na zebranie maksymalnej liczby owoców, jaka charakteryzuje daną odmianę.
Sadzonki, które oferujemy są w formie krzewów o wysokości +/- 150cm, posadzone są w specjalnych 50-cio litrowych balotach.


Zdjęcie poglądowe sadzonki, widoczne na zdjęciu kółka są od specjalnego wózka do przewożenia balotów, który nie podlega sprzedaży.


Przykładowa sadzonka w porównaniu do osoby o wzrośnie 160cm.

Oferta jest ważna do końca roku 2021, lub do wyczerpania zapasów. Po zakończeniu czasu trwania promocji pozostałe, niesprzedane krzewy dostępne będą w cenie regularnej: 75 zł w hurcie i 85zł w detalu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Tel: 817500279
Kom: 608572872
E-mail: krzewinski@krzewinski.pl

Szczegółowe warunki sprzedaży dostępne są w regulaminie poniżej:
https://krzewinski.pl/warunki-sprzedazy/

Comments for this post are closed.

Promocja na mrożone owoce jagody kamczackiej

Pisaliśmy całkiem niedawno o wyjątkowych zaletach jagody kamczackiej. Są to bez wątpienia niebywale zdrowe owoce. Niestety wiosna dopiero ledwo się nam zaczęła a na dojrzałe owoce trochę wszyscy …

Czytaj więcej


Treści na naszym blogu

Jest nam bardzo miło, że regularnie śledzą Państwo publikowane przez nas wpisy. Mając na uwadze Państwa wygodę, o nowych treściach zawsze informujemy na naszej stronie na facebooku. Znajdą nas …

Czytaj więcej


Jakie właściwości mają orzechy laskowe? Gdzie kupić sadzonki?

Wiele osób chociaż trochę interesujących się zagadnieniem zdrowego odżywiania z pewnością wie, że warto jeść wszelkiego rodzaju orzechy. Jest to ważny składnik w zdrowej i zbilansowanej diecie. …

Czytaj więcej