Blog szkółkarski

W celu wyszukania konkretnego działu, wybierz interesującą Cię kategorię z listy widocznej po lewej stronie.

Cyber Monday: Do -25% rabatu na zakup sadzonek online!

Poniedziałki często kojarzą się wszystkim z przykrymi powrotami do obowiązków, z porannym wstawaniem do pracy po weekendowym odpoczynku, z kolejkami w urzędach. Na szczęście jest ten jeden poniedziałek w roku, który umila nam początek tygodnia świetnymi promocjami internetowymi! Długa kolejka w urzędzie? Każdy ma telefon przy sobie, czekanie na swój numerek to dobra okazja do zrobienia szybkich zakupów online! Wystarczy tylko kilka kliknięć. 🙂 A może przerwa w pracy, lub po prostu powrót do domu i poprawienie sobie nastroju na wieczór zakupami w atrakcyjnych cenach?

Dziś wiele firm na świecie obchodzi „cybernetyczny poniedziałek”, zwany popularnie: Cyber Monday, podczas którego można upolować bardzo atrakcyjne rabaty w sklepach internetowych. Także i u nas zrobią Państwo dzisiaj zakupy online z dodatkowym rabatem obejmującym CAŁY ASORTYMENT sklepu!

 

Oferujemy dla Państwa rabat o wartości -20% na cały asortyment sklepu, oraz specjalny rabat -25% na sadzonki  borówki wysokiej amerykańskiej.

Aby skorzystać z cen promocyjnych należy wpisać w odpowiednie pole widniejące w koszyku następujące kody:

CYBERMONDAY-20% aby otrzymać rabat -20% na wszystkie sadzonki dostępne w naszym sklepie
CYBERMONDAY/BWA-25% aby otrzymać rabat -25% wyłącznie na sadzonki borówki wysokiej amerykańskiej

>>Zapraszamy do skorzystania z okazji!<<

Rabat dotyczy zakupów w sklepie internetowym www.sklep.krzewinski.pl. Nie ma możliwości aktywowania 2 kodów rabatowych na raz. Promocja trwa od 29.11.2021 do 30.11.2021.

 

Comments for this post are closed.

Wiosenna promocja na truskawkę wiszącą

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji na sadzonki truskawek w amplach! Specjalnie dla Państwa z okazji początku wiosny obniżyliśmy cenę naszych sadzonek truskawek wiszących aż o 75%! …

Czytaj więcej


Promocja na wszystkie dostępne sadzonki borówki wysokiej amerykańskiej!

Z każdym dniem, gdy słońce wygląda nieśmiało zza chmur, a temperatura za oknem chwilami sięgam 10°C myślimy o zbliżającej się wiośnie i nowych nasadzeniach. Jest to idealny moment na zakup …

Czytaj więcej