Blog szkółkarski

W celu wyszukania konkretnego działu, wybierz interesującą Cię kategorię z listy widocznej po lewej stronie.

Nowość! Produkty dnia w naszym sklepie internetowym.

Listopad dobiegł końca, dla niektórych był to cały miesiąc obniżek, dla innych cały tydzień, nazywany jako black week, czy ten jeden szczególny dzień w całym miesiącu – black friday. W naszej szkółce koniec listopada nie oznacza końca atrakcyjnych cen. Wprowadzamy nową formę promocji na nasz sklep internetowyprodukt dnia. Jest to promocja, na jedną wybraną roślinę danego dnia. Produkt dnia zobaczą Państwo na głównej stronie naszego sklepu. Tego typu promocja nie będzie dostępna regularnie, dlatego zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku, gdzie będziemy informować o aktualnych promocjach na naszym sklepie internetowym. Jeśli dodatkowo zaznaczą Państwo w ustawieniach obserwowania otrzymywanie powiadomień o pojawiających się u nas postach, na pewno żadna informacja o nowych promocjach na sadzonki nie minie niezauważona.

Dzisiaj w ramach promocji „produkt dnia” kupią Państwo
sadzonki borówki wysokiej amerykańskiej Duke z rabatem -10%

Oczywiście zachęcamy również do zakupu innych sadzonek w naszym sklepie internetowym. Polecamy sadzonki jagody kamczackiej Indigo gem w doniczce P11, sadzonki jeżyny bezkolcowej Asterina® w doniczce 2L oraz sadzonki maliny Laszka® z gołym korzeniem.
Zachęcamy do wygodnego zakupu sadzonek przez nasz sklep internetowy, chociażby ze względu na to, że zarówno na produkty nieobjęte promocjami jak i te w specjalnych obniżonych cenach, mamy stały system rabatów zwiększających się w zależności od wartości produktów w koszyku. Szczegóły na ten temat znajdą Państwo klikając w poniższy wpis:

Nowy system rabatów na sklepie internetowym – kupisz więcej w niższej cenie!

Mamy obecnie też specjalną promocję, która zadowoli klientów szukających dobrego materiału na założenie plantacji porzeczki czarnej. Od wczoraj, aż do wyczerpania zapasów kupią u nas Państwo sadzonki porzeczki czarnej Tisel® w specjalnej cenie pomniejszonej o 20% za sadzonki gatunku pierwszego oraz o 25% za sadzonki gatunku drugiego. Szczegóły znajdą Państwo klikając w nasz poprzedni wpis:

>>SuperPromocja na sadzonki porzeczki czarnej: hurt aż do -25%<<

Comments for this post are closed.

Wiosenna promocja na truskawkę wiszącą

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji na sadzonki truskawek w amplach! Specjalnie dla Państwa z okazji początku wiosny obniżyliśmy cenę naszych sadzonek truskawek wiszących aż o 75%! …

Czytaj więcej


Promocja na wszystkie dostępne sadzonki borówki wysokiej amerykańskiej!

Z każdym dniem, gdy słońce wygląda nieśmiało zza chmur, a temperatura za oknem chwilami sięgam 10°C myślimy o zbliżającej się wiośnie i nowych nasadzeniach. Jest to idealny moment na zakup …

Czytaj więcej