Blog szkółkarski

W celu wyszukania konkretnego działu, wybierz interesującą Cię kategorię z listy widocznej po lewej stronie.

Interesują Cię sadzonki porzeczki czarnej? Kupisz u nas jedne z najlepszych odmian porzeczki czarnej.

Szanowni Państwo, w ostatnich latach urosło zainteresowanie sadzonkami porzeczki czarnej ze względu na wzrost ceny skupu owoców oraz możliwość zbioru mechanicznego, co znacznie redukuje koszty zbioru.

Zdjęcie – adobe.stock.com autor: volff

W sytuacji zwiększonego zainteresowania na porzeczkę czarną, z pewnością pojawia się pytanie – w jakie odmiany najlepiej inwestować? Jest wiele odmian na rynku, co jakiś czas pojawiają się nowości, jednak mamy na rynku sprawdzone i niemalże niezawodne polskie odmiany porzeczki czarnej, które warto rozważyć w swoich planach nasadzeń.

Źródło – adobe.stock.com autor: romankrykh

Odmiany, które posiadamy w swojej ofercie, są wynikiem wieloletnich prac w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach, a także od wielu lat sprawdzają się w uprawach dając obfite plony.

W naszej szkółce kupią Państwo sadzonki następujących odmian:

Posiadamy także warte uwagi odmiany nielicencyjne:

Nasze sadzonki są produkowane z dbałością o jakość, zdrowotność roślin oraz bogaty system korzeniowy, co ma bezpośredni wpływ na dobre przyjmowanie się sadzonek po posadzeniu do gleby. Dzięki zmechanizowanemu systemowi pozyskiwania sadzonek z gołym korzeniem, bryła korzeniowa naszych sadzonek jest bujna i rozrośnięta, daje to szanse na lepsze zaadaptowanie się rośliny do nowego otoczenia, w którym będzie się rozwijać. Zawsze promujemy kupowanie roślin z bezpiecznych i sprawdzonych źródeł, co znacznie minimalizuje ryzyko kupienia roślin chorych, zainfekowanych. Sadzenie roślin niepewnego pochodzenia naraża również rośliny w niedalekim otoczeniu. Nieświadomie możemy w ten sposób zanieczyścić glebę chorobą lub pasożytem, która zaatakuje nie tylko nasze rośliny, ale także roślinność z najbliższego sąsiedztwa.

Pragniemy podkreślić, że nasza firma istnieje na rynku już od ponad 30 lat, ciesząc się zaufaniem wśród wielu klientów z kraju oraz zza granicy.

Zapraszamy do zakupów zarówno detalicznych jak i hurtowych. Zamówienia hurtowe przyjmujemy drogą mailową na adres krzewinski@krzewinski.pl, osoby zainteresowane niedużymi ilościami sadzonek zapraszamy na wygodne zakupy na naszym sklepie internetowym www.sklep.krzewinski.pl, gdzie funkcjonuje atrakcyjny system rabatowania zakupów, zależny od wartości produktów w koszyku. Szczegóły mogą Państwo przeczytać w tym wpisie: Nowy system rabatów na sklepie internetowym.

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór sadzonek maliny, truskawki, borówki, porzeczki, jagody kamczackiej, winorośli oraz wielu innych roślin jagodowych, oraz małych drzewek owocowych takich jak morwa czy orzech laskowy.

Zapraszamy! 

Comments for this post are closed.

Promocja na trzyletnie sadzonki borówki

Zapraszamy do skorzystania z promocji na sadzonki borówki w pojemnikach 2L. Sadzonki są trzyletnie, zdrowe i silne. Cena promocyjna: 5,95zł za sadzonkę Dotyczy wyłącznie zakupów hurtowych. Promocja …

Czytaj więcej


Sadzenie malin – poradnik dla początkujących ogrodników na temat zakupu, wyboru i uprawy najlepszych sadzonek malin

Maliny to, obok truskawek, jedne z chętniej uprawianych w Polsce owoców. Ich uprawa nie jest wymagająca, a posiadanie krzewów malinowych w przydomowym ogrodzie, pozwala cieszyć się pysznymi owocami …

Czytaj więcej


Sadzonki truskawek – wszystko, co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem uprawy w swoim ogrodzie czy balkonie

Truskawki to niezaprzeczalny smak lata. Wielu osobom kojarzą się z wakacjami na wsi, gdy mogli cieszyć się smakiem tych owoców zerwanych prosto z krzaka. Nie bez powodu to jedne z najchętniej uprawianych …

Czytaj więcej