Blog szkółkarski

W celu wyszukania konkretnego działu, wybierz interesującą Cię kategorię z listy widocznej po lewej stronie.

Ostatni dzień lutego w naszych szkółkach

Ten ostatni chłodny dzień lutego żegnamy z odrobiną słońca i pięknym błękitem na niebie. W naszej szkółce nie ma jeszcze ruchu i gwaru, pracujemy spokojnie, przyjmujemy zamówienia od klientów, planujemy rozkład prac na kolejne tygodnie i miesiące. Jeszcze przez jakiś czas będzie towarzyszył nam ten zimowy przestój. Dopiero za około 2 tygodnie zaczniemy wysyłać Państwa zamówienia złożone przez sklep internetowy oraz te bezpośrednio złożone w naszym biurze. A może warto zajrzeć jeszcze do naszych aktualnych promocji, póki towar jest dostępny? W zakładce „aktualne promocje” znajdą Państwo obecnie specjalną ofertę na sadzonki malin oraz sadzonki porzeczki czarnej. A jeśli mieszkają Państwo na terenie Lublina lub okolic, zachęcamy do odwiedzenia naszej szkółki osobiście, gdzie mamy specjalny kącik przeznaczony na przeceniona sadzonki – do kupienia wyłącznie na miejscu.


Znak informujący o miejscu z przecenionymi sadzonkami.


Zdjęcie kilku sadzonek objętych przeceną w „kąciku dobrych cen” na terenie naszej szkółki.

Mimo porannego śpiewu ptaków i ciepłych promieni słońca, od wiosny dzielą nas jeszcze trzy tygodnie. Tęsknimy za zielenią na drzewach, kwiatami w ogrodach i życiem tętniącym na naszych polach, placach i w tunelach foliowych. Spacerując po naszej firmie znaleźliśmy jednak jedno miejsce, które dało nam piękną namiastkę wiosny. Była to pięknie kiełkujące malutkie sadzonki malin na specjalnych stołach do rozmnażania roślin, gdzie sadzonki mają zapewnioną podwyższoną temperaturę oraz wilgotność.


Kiełkujące sadzonki malin pod folią utrzymującą warunki podwyższonej wilgoci oraz ciepła.

Przyjrzeliśmy się również sadzonkom porzeczki czarnej Tihope, która tak jak my niecierpliwie czeka na wiosenne przebudzenie.

A sadzonki agrestu Invicta bez żywo zielonych listków wyglądają nieco groźnie, strasząc gołymi pędami i drobnymi ostrymi kolcami. Jak dobrze, że te kolczaste rośliny przynoszą nam tak wiele korzyści rodząc latem pyszne i zdrowe owoce. (Oczywiście – pamiętajmy, że sadzonka agrestu rozpoczyna swe owocowanie dopiero w 5 roku po posadzeniu.)

Zapraszamy Państwa do zakupów wyżej wymienionych roślin, ale także wielu innych, które oferuje nasza firma. Znajdą Państwo u nas sadzonki malin, borówki, jagody kamczackiej, porzeczki czarnej, czerwonej, oraz białej, truskawki, jeżyny, agrestu, mini kiwi, winorośli oraz innych krzewów jagodowych. Dostępność odmian mogą Państwo sprawdzić pisząc do nas na adres krzewinski@krzewinski.pl lub dzwoniąc pod numer 608572872 lub 817500279 od poniedziałku do soboty w godzinach 8:30-15:30.

Miłego dnia! 🙂 

Comments for this post are closed.

Promocja na trzyletnie sadzonki borówki

Zapraszamy do skorzystania z promocji na sadzonki borówki w pojemnikach 2L. Sadzonki są trzyletnie, zdrowe i silne. Cena promocyjna: 5,95zł za sadzonkę Dotyczy wyłącznie zakupów hurtowych. Promocja …

Czytaj więcej


Sadzenie malin – poradnik dla początkujących ogrodników na temat zakupu, wyboru i uprawy najlepszych sadzonek malin

Maliny to, obok truskawek, jedne z chętniej uprawianych w Polsce owoców. Ich uprawa nie jest wymagająca, a posiadanie krzewów malinowych w przydomowym ogrodzie, pozwala cieszyć się pysznymi owocami …

Czytaj więcej


Sadzonki truskawek – wszystko, co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem uprawy w swoim ogrodzie czy balkonie

Truskawki to niezaprzeczalny smak lata. Wielu osobom kojarzą się z wakacjami na wsi, gdy mogli cieszyć się smakiem tych owoców zerwanych prosto z krzaka. Nie bez powodu to jedne z najchętniej uprawianych …

Czytaj więcej