Blog szkółkarski

W celu wyszukania konkretnego działu, wybierz interesującą Cię kategorię z listy widocznej po lewej stronie.

Ostatni dzień lutego w naszych szkółkach

Ten ostatni chłodny dzień lutego żegnamy z odrobiną słońca i pięknym błękitem na niebie. W naszej szkółce nie ma jeszcze ruchu i gwaru, pracujemy spokojnie, przyjmujemy zamówienia od klientów, planujemy rozkład prac na kolejne tygodnie i miesiące. Jeszcze przez jakiś czas będzie towarzyszył nam ten zimowy przestój. Dopiero za około 2 tygodnie zaczniemy wysyłać Państwa zamówienia złożone przez sklep internetowy oraz te bezpośrednio złożone w naszym biurze. A może warto zajrzeć jeszcze do naszych aktualnych promocji, póki towar jest dostępny? W zakładce „aktualne promocje” znajdą Państwo obecnie specjalną ofertę na sadzonki malin oraz sadzonki porzeczki czarnej. A jeśli mieszkają Państwo na terenie Lublina lub okolic, zachęcamy do odwiedzenia naszej szkółki osobiście, gdzie mamy specjalny kącik przeznaczony na przeceniona sadzonki – do kupienia wyłącznie na miejscu.


Znak informujący o miejscu z przecenionymi sadzonkami.


Zdjęcie kilku sadzonek objętych przeceną w „kąciku dobrych cen” na terenie naszej szkółki.

Mimo porannego śpiewu ptaków i ciepłych promieni słońca, od wiosny dzielą nas jeszcze trzy tygodnie. Tęsknimy za zielenią na drzewach, kwiatami w ogrodach i życiem tętniącym na naszych polach, placach i w tunelach foliowych. Spacerując po naszej firmie znaleźliśmy jednak jedno miejsce, które dało nam piękną namiastkę wiosny. Była to pięknie kiełkujące malutkie sadzonki malin na specjalnych stołach do rozmnażania roślin, gdzie sadzonki mają zapewnioną podwyższoną temperaturę oraz wilgotność.


Kiełkujące sadzonki malin pod folią utrzymującą warunki podwyższonej wilgoci oraz ciepła.

Przyjrzeliśmy się również sadzonkom porzeczki czarnej Tihope, która tak jak my niecierpliwie czeka na wiosenne przebudzenie.

A sadzonki agrestu Invicta bez żywo zielonych listków wyglądają nieco groźnie, strasząc gołymi pędami i drobnymi ostrymi kolcami. Jak dobrze, że te kolczaste rośliny przynoszą nam tak wiele korzyści rodząc latem pyszne i zdrowe owoce. (Oczywiście – pamiętajmy, że sadzonka agrestu rozpoczyna swe owocowanie dopiero w 5 roku po posadzeniu.)

Zapraszamy Państwa do zakupów wyżej wymienionych roślin, ale także wielu innych, które oferuje nasza firma. Znajdą Państwo u nas sadzonki malin, borówki, jagody kamczackiej, porzeczki czarnej, czerwonej, oraz białej, truskawki, jeżyny, agrestu, mini kiwi, winorośli oraz innych krzewów jagodowych. Dostępność odmian mogą Państwo sprawdzić pisząc do nas na adres krzewinski@krzewinski.pl lub dzwoniąc pod numer 608572872 lub 817500279 od poniedziałku do soboty w godzinach 8:30-15:30.

Miłego dnia! 🙂 

Comments for this post are closed.

Promocja na mrożone owoce jagody kamczackiej

Pisaliśmy całkiem niedawno o wyjątkowych zaletach jagody kamczackiej. Są to bez wątpienia niebywale zdrowe owoce. Niestety wiosna dopiero ledwo się nam zaczęła a na dojrzałe owoce trochę wszyscy …

Czytaj więcej


Treści na naszym blogu

Jest nam bardzo miło, że regularnie śledzą Państwo publikowane przez nas wpisy. Mając na uwadze Państwa wygodę, o nowych treściach zawsze informujemy na naszej stronie na facebooku. Znajdą nas …

Czytaj więcej


Jakie właściwości mają orzechy laskowe? Gdzie kupić sadzonki?

Wiele osób chociaż trochę interesujących się zagadnieniem zdrowego odżywiania z pewnością wie, że warto jeść wszelkiego rodzaju orzechy. Jest to ważny składnik w zdrowej i zbilansowanej diecie. …

Czytaj więcej