Blog szkółkarski

W celu wyszukania konkretnego działu, wybierz interesującą Cię kategorię z listy widocznej po lewej stronie.

Start sprzedaży owoców borówki amerykańskiej

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż świeżych borówek amerykańskich z naszego gospodarstwa szkółkarskiego! W ofercie mamy odmiany takie jak Earliblue, Duke oraz Darrow, które wyróżniają się wyjątkową wielkością i smakiem owoców.

Earliblue, znana ze swojego wczesnego owocowania, dostarcza soczystych borówek już na początku lata. Duke, ceniona za swoje duże i jędrne owoce, zachwyci intensywnym smakiem każdego miłośnika borówek. Natomiast Darrow, charakteryzująca się obfitymi plonami i wytrzymałością, oferuje wyjątkowo aromatyczne owoce, idealne do bezpośredniego spożycia oraz przetworów.

Borówka amerykańska to nie tylko smaczna, ale również zdrowa przekąska, bogata w witaminy, antyoksydanty i błonnik. Nasze borówki uprawiamy z największą starannością, aby zapewnić najwyższą jakość i pełnię wartości odżywczych.

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa szkółkarskiego przy ul. Krężnickiej 100 w Lublinie! To idealna okazja, by zakupić świeże owoce prosto z plantacji, zapoznać się z naszą ofertą i dowiedzieć się więcej o uprawie borówki amerykańskiej.

Odwiedzając nas, możecie liczyć na przyjazną atmosferę i możliwość skorzystania z porad dotyczących pielęgnacji borówek. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki i promocje.

Sezon na borówki jest krótki, więc nie zwlekajcie! Świeże owoce prosto z naszego gospodarstwa czekają na Was. Do zobaczenia przy ul. Krężnickiej 100 w Lublinie!

Comments for this post are closed.

Start sprzedaży owoców borówki amerykańskiej

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż świeżych borówek amerykańskich z naszego gospodarstwa szkółkarskiego! W ofercie mamy odmiany takie jak Earliblue, Duke oraz Darrow, które …

Czytaj więcej


Promocja na trzyletnie sadzonki borówki

Zapraszamy do skorzystania z promocji na sadzonki borówki w pojemnikach 2L. Sadzonki są trzyletnie, zdrowe i silne. Cena promocyjna: 5,95zł za sadzonkę Dotyczy wyłącznie zakupów hurtowych. Promocja …

Czytaj więcej


Sadzenie malin – poradnik dla początkujących ogrodników na temat zakupu, wyboru i uprawy najlepszych sadzonek malin

Maliny to, obok truskawek, jedne z chętniej uprawianych w Polsce owoców. Ich uprawa nie jest wymagająca, a posiadanie krzewów malinowych w przydomowym ogrodzie, pozwala cieszyć się pysznymi owocami …

Czytaj więcej